MPK

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2020

SeniořiRokycany(sobota 25.01.2020)Hořejší JosefSlavoj Plzeň
SeniorkySokol Plzeň(sobota 25.01.2020)Kořanová MartaKdyně
MužiKdyně(sobota 25.01.2020)Pytlík RomanRokycany
ŽenySokol Plzeň(sobota 25.01.2020)Findejsová LenkaRokycany
JuniořiSlavoj Plzeň(sobota 25.01.2020)Kotal MichaelKdyně
JuniorkySlavoj Plzeň(sobota 25.01.2020)Dohnalová VeronikaKdyně
DorostenciŠkoda Plzeň(neděle 26.01.2020)Benda JiříZahořany
DorostenkyŠkoda Plzeň(neděle 26.01.2020)Provazníková MichaelaRokycany
St. žáciSokol Plzeň(neděle 26.01.2020)Chlubna MatějHolýšov
St. žákyněSokol Plzeň(neděle 26.01.2020)Löffelmannová AnnaKdyně
Ml. žákSokol Plzeň(neděle 26.01.2020)Kaas JáchymSlavoj Plzeň
Ml. žákyněSokol Plzeň(neděle 26.01.2020)Blechová AnežkaCB Dobřany
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2019

SeniořiŠkoda Plzeň(sobota 26.01.2019)Hořejší JosefSlavoj Plzeň
SeniorkyKdyně(sobota 26.01.2019)Löffelmannová JaroslavaKdyně
MužiRokycany(sobota 26.01.2019)Svoboda MilanKdyně
ŽenyKdyně(sobota 26.01.2019)Pochylová DanielaRokycany
JuniořiCB Dobřany(sobota 26.01.2019)Novotný DominikCB Dobřany
JuniorkyCB Dobřany(sobota 26.01.2019)Pytlíková DenisaRokycany
DorostenciSlavoj Plzeň(neděle 27.01.2019)Havlík VojtěchRokycany
DorostenkySlavoj Plzeň(neděle 27.01.2019)Housarová TerezaPec
St. žáciŠkoda Plzeň(neděle 27.01.2019)Benda TomášZahořany
St. žákyněŠkoda Plzeň(neděle 27.01.2019)Šreiberová NatálieRokycany
Ml. žákŠkoda Plzeň(neděle 27.01.2019)Fišer JosefCB Dobřany
Ml. žákyněŠkoda Plzeň(neděle 27.01.2019)Löffelmannová AnnaKdyně
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2018

Senioři 60+Kdyně(neděle 28.01.2018)Pittr JaroslavKdyně
SeniorkySKK Rokycany(sobota 27.01.2018)Kotroušová JanaSlavoj Plzeň
SeniořiSlavoj Plzeň(sobota 27.01.2018)Praštil VáclavÚjezd sv. Kříže
SeniorkySKK Rokycany(sobota 27.01.2018)Zíková IvanaŠkoda Plzeň
MužiŠkoda Plzeň(sobota 27.01.2018)Špelina VojtěchRokycany
ŽenySKK Rokycany(sobota 27.01.2018)Krákorová TerezieRokycany
JuniořiKdyně(sobota 27.01.2018)Kotal MichaelKdyně
JuniorkyKdyně(sobota 27.01.2018)Pytlíková DenisaRokycany
DorostenciCB Dobřany(neděle 28.01.2018)Šlajer ViktorHolýšov
DorostenkyCB Dobřany(neděle 28.01.2018)Přibáňová NikolaCB Dobřany
St. žáciSlavoj Plzeň(neděle 28.01.2018)Krejčí KryštofRokycany
St. žákyněSlavoj Plzeň(neděle 29.01.2018)Zrůstková IvanaCB Dobřany
Ml. žákSlavoj Plzeň(neděle 28.01.2018)Varmuža LukášRokycany
Ml. žákyněSlavoj Plzeň(neděle 28.01.2018)Löffelmannová AnnaKdyně
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2017

SeniořiCB Dobřany(sobota 28.01.2017)Webr VáclavRokycany
SeniorkyŠkoda Plzeň(sobota 28.01.2017)Műllerová LjubicaSlavoj Plzeň
MužiSlavoj Plzeň(sobota 28.01.2017)Pytlík RomanRokycany
ŽenyŠkoda Plzeň(sobota 28.01.2017)Krákorová TerezieRokycany
JuniořiRokycany(sobota 28.01.2017)Kotal MichaelKdyně
JuniorkyRokycany(sobota 28.01.2017)Pytlíková DenisaRokycany
DorostenciKdyně(neděle 29.01.2017)Novotný DominikCB Dobřany
DorostenkyKdyně(neděle 29.01.2017)Horková VeronikaHolýšov
St. žáciCB Dobřany(neděle 29.01.2017)Šlajer MartinHolýšov
St. žákyněCB Dobřany(neděle 29.01.2017)Zrůstková IvanaCB Dobřany
Ml. žákCB Dobřany(neděle 29.01.2017)Fišer JosefCB Dobřany
Ml. žákyněCB Dobřany(neděle 29.01.2017)Löffelmannová AnnaKdyně
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2016

SeniořiKdyně(sobota 30.01.2016)Šlajer JiříHolýšov
SeniorkySlavoj Plzeň(sobota 30.01.2016)Zíková IvanaŠkoda Plzeň
MužiCB Dobřany(sobota 30.01.2016)Pytlík RomanRokycany
ŽenySlavoj Plzeň(sobota 30.01.2016)Findejsová LenkaSlavoj Plzeň
JuniořiŠkoda Plzeň(sobota 30.01.2016)Endršt JanRokycany
JuniorkyŠkoda Plzeň(sobota 30.01.2016)Pytlíková DenisaRokycany
DorostenciRokycany(neděle 31.01.2016)Harmáček JakubSlavoj Plzeň
DorostenkyRokycany(neděle 31.01.2016)Šlajerová LenkaHolýšov
St. žáciKdyně(neděle 31.01.2016)Martínek MichaelHolýšov
St. žákyněKdyně(neděle 31.01.2016)Horková VeronikaHolýšov
Ml. žákKdyně(neděle 31.01.2016)Štefl JakubCB Dobřany
Ml. žákyněKdyně(neděle 31.01.2016)Zrůstková IvanaCB Dobřany
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2015

SeniořiRokycany(sobota 24.01.2015)Vícha JiříSokol Plzeň
SeniorkyCB Dobřany(sobota 24.01.2015)Zíková IvanaŠkoda Plzeň
MužiKdyně(sobota 24.01.2015)Pytlík RomanRokycany
ŽenyCB Dobřany(sobota 24.01.2015)Kotalová EvaHavlovice
JuniořiSlavoj Plzeň(sobota 24.01.2015)Urban LadislavRokycany
JuniorkySlavoj Plzeň(sobota 24.01.2015)Pytlíková DenisaRokycany
DorostenciŠkoda Plzeň(neděle 25.01.2015)Šťastný JiříRokycany
DorostenkyŠkoda Plzeň(neděle 25.01.2015)Mošnová LucieRokycany
St. žáciRokycany(neděle 25.01.2015)Götz VojtěchKdyně
St. žákyněRokycany(neděle 25.01.2015)Siegertová NikolaRokycany
Ml. žactvoRokycany(neděle 25.01.2015)Kozický MichalCB Dobřany
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2014

SeniořiŠkoda Plzeň(sobota 01.02.2014)Vícha JiříSokol Plzeň
SeniorkyKdyně(sobota 01.02.2014)Műllerová LjubicaSlavoj Plzeň
MužiRokycany(sobota 01.02.2014)Pytlík RomanRokycany
ŽenyKdyně(sobota 01.02.2014)Trochová LucieStříbro
JuniořiCB Dobřany(neděle 02.03.2014)Fidrant VáclavKdyně
JuniorkyCB Dobřany(neděle 02.03.2014)Palacká AndreaHavlovice
DorostenciSlavoj Plzeň(neděle 02.03.2014)Andrlík PavelRokycany
DorostenkySlavoj Plzeň(neděle 02.03.2014)Šlajerová LenkaHolýšov
St. žáciKdyně(neděle 02.03.2014)Parýzek MatyášRokycany
St. žákyněKdyně(neděle 02.03.2014)Pribáňová NikolaCB Dobřany
Ml. žactvoKdyně(neděle 02.03.2014)Martínek MichaelHolýšov
výsledky v kostce

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2013

Termín MPK je 16. a 17. 02. 2013.

Výsledky MPK

  • muži – Pytlík Roman (SKK Rokycany)
  • ženy – Lukášová Ivana (TJ Havlovice)
  • senioři – Vícha Jiří(Sokol Plzeň V)
  • seniorky – Műllerová Ljubica (Slavoj Plzeň)
  • junioři – Pytlík Michal (SKK Rokycany)
  • juniorky – Záveská Zuzana (Baník Stříbro)
  • dorostenci – Vacikar Jan (Baník Stříbro)
  • dorostenky – Wohlmuthová Veronika (SKK Rokycany)
  • žáci – Novotný Dominik (SK Škoda VS Plzeň)
  • žákyně – Varmužová Lucie (SKK Rokycany)
  • mladší žáci – Fišer Matěj (Kuželky Holýšov)
  • mladší žákyně – Mafková Michaela (CB Dobřany)

výsledky MPK 2013 – soubor xls

—————————————————————————————————————————————

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2012

Termín MPK je 18. a 19. 02. 2012.

Výsledky MPK

  • muži – Pytlík Viktor (Sokol Kdyně)
  • ženy – Findejsová Lenka (Slavoj Plzeň)
  • senioři – Pauch Josef (SKK Rokycany)
  • seniorky – Műllerová Ljubica (Slavoj Plzeň)
  • junioři – Wohlmuth Michal (SKK Rokycany)
  • juniorky – Pochylová Daniela (Baník Stříbro)
  • dorostenci – Duchek Michal (SKK Rokycany)
  • dorostenky – Palacká Andrea (TJ Havlovice)
  • žáci – Kotal Michael (TJ Havlovice)
  • žákyně – Varmužová Lucie (SKK Rokycany)
  • mladší žactvo – Fišerová Valerie (CB Dobřany)

výsledky MPK 2012 – soubor xls

—————————————————————————————————————————————

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2011

Termín MPK je 12. a 13. 03. 2011.

Výsledky MPK

  • muži – Pytlík Viktor
  • ženy – Kouříková Iveta
  • senioři – Bok Karel
  • seniorky – Műllerová Ljubica
  • junioři – Lukeš Tomáš
  • juniorky – Pochylová Daniela
  • dorostenci – Wohlmuth Michal
  • dorostenky – Palacká Andrea
  • žáci – Kotal Michael
  • žákyně – Wohlmuthová Veronika

výsledky MPK 2011 – soubor xls