2012

 

Přebory jednot pro rok 2012

Sokol Díly

pořadíjménoplnédorážkachybyCelkem
1.Kuneš Zdeněk2961395435
2.Pittnerová Milena2731444417
3.Ochotný Jiří2741406414
4.Dufek Jan2711418412
5.Knopfová Václava2771335410
6.Kuželková Jana2921176409
7.Pittr Jaroslav2731346407
8.Jílek Jaroslav2761284404
9.Kouříková Iveta2761239399
10.Pittr Lukáš2771218398
11.Kapicová Dana2711256396
12.Konšel Petr2851079392
13.Kuneš Martin26812213390
14.Konopíková Květa26611410380
15.Tomanová Dana26811110379
16.Mikulenka Pavel283959378
17.Sokol Jaroslav2631049367
18.Kuželka Josef2569015346
19.Anderle Antonín2419515336
20.Volfík Zdeněk2428818330

———————————————————————————————

TJ Havlovice

pořadíjméno 1. kolo2. koloCelkem
1.Kalous Pavel454444898
2.Palacká Andrea439422861
3.Svoboda Petr453400853
4.Byrtus Jaromír410435845
5.Rýgl Vladimír414430844
6.Vymyslický David433410843
7.Toupal václav421420841
8.Palacký Tibor429411840
9.Kotalová Eva410422832
10.Rádl Jiří435394829
11.Kotal Michael418410828
12.Pivoňka Pavel412401813
13.Svobodová Petra410
14.Lukáš Miroslav409
15.Lehmann Bohuslav409
16.Gottwald Jan404
17.Buršík Martin402
18.Pivoňka Jiří st.401
19.Palacký Petr400
20.Lukášová Ivana400
21.Pivoňka Jiří ml.399
22.Ticháček Adam399
23.Černohorský Miloš398
24.Gottwaldová Ivana397
25.Zuna František396
26.Němec Václav395
27.Kalista Jiří393
28.Kalousová Hana381
29.Ticháček Filip378
30.Palacká Ivona373
31.Ziegler Petr363
32.Kohout Luboš359
33.Bradáč Karel356
34.Šubrt Martin348
35.Špoták Miroslav339
36.Vaňková Božena297

———————————————————————————————

Kuželky Holýšov

pořadíjméno1. kolo2. kolochybyCelkem
1.Jirka Bohumil4374519888
2.Vdovec Josef42345612879
3.Šlajer Stanislav ml.4294298858
4.Laksar Milan4484087856
5.Šlajer Stanislav st.42842110849
6.Martínek Miroslav4054386843
7.Myslík Jan4403939833
8.Hablovec Jaroslav4353909825
9.Myslík Jiří40240612808
10.Lukeš Tomáš40439320797
11.Laksar Jan40139316794
12.Janouch Jakub37040224772
13.Kubš Filip4055405
14.Šeterle Daniel3875387

———————————————————————————————

Sokol Kdyně

z důvodu rekonstrukce kuželny se oddílové přebory nekonaly

———————————————————————————————

Sokol Pec

pořadíjménoCelkem
1.Murin Jan st.439
2.Bőhm Ivan430
3.Jílek Jiří426
4.Kobes Josef408
5.Murin Jan ml.400
6.Buršík Jaroslav390
7.Knop Miloslav342
8.Peleška Luboš325
9.Schrődlová Jitka325

———————————————————————————————

Sokol Újezd sv. Kříže

pořadíjménoplnédorážkachybyCelkem
1.Získal Jaroslav st.3031616464
2.Strouhal Pavel3121518463
3.Pivovarník Miroslav ml.31113210443
4.Praštil Václav3111245435
5.Kuneš Václav st.3111223433
6.Pivoňka Miroslav st.3141168430
7.Kűhn Antonín2951336428
8.Pivoňka Roman2801413421
9.Kuneš Miloslav ml.31410511419
10.Jankovský Oldřich2861264412
11.Buba Antonín28712414411
12.Pivovarník Miroslav st.2721318403
13.Horvátová Věra2891138402
14.Pivoňka Miroslav ml.28510710392
15.Šabek Petr2621228384
16.Získal Jaroslav ml.25110115352
17.Pivoňková Alena2628017342
18.Pivoňka Michal1848224266
19.Pivoňková Jana1748319257

———————————————————————————————