Zdravím všechny hráče Domažlického okresu, kterým je určen tento e-mail.

Všem se moc omlouvám za „pozdější“ rozeslání Rozpisu MDO pro rok 2014. Tato závada byla způsobena hlavně rozhodnutím VV ČKA ze dne 21.11.2013 [viz odkaz zde: (pro ty, kdož jej ještě nečetli) http://www.kuzelky.cz/clanek.php?id=1998] o vytvoření „novinky“, tzv. semifinálového turnaje v dospělých kategoriích a následném posunutí – vpřed – termínu konání mistrovství krajů i okresů (u nás MPK i MDO).

Po konzultacích a snaze vyjít vstříc mladším hráčům tak, aby si mohli odehrát již dříve naplánované turnaje, které nebyly rozhodnutím VV ČKA nijak posunuty či omezeny, jsem musel v rozpisu udělat oproti plánu několik změn:

1. – muži a senioři mají přeložený termín konání MDO na sobotu 04.01.2014 – každá kategorii na své kuželně dle plánu

2. – ženy, seniorky, juniorky a dorostenky odehrají svoje MDO taktéž (nově oproti loňským ročníkům) v sobotu 04.01.2014 na své plánované kuželně

3. – zbývající kategorie odehrají svoje MDO v původním termínu (nedělě 02.02.2014) na kuželně Újezd sv. Kříže včetně starších žákyň – místo plánové Kdyňské kuželny.

Věřím, že tímto je konec všem dohadům a spekulacím kdo, kdy, kde a jak bude hrát a všichni hráči podají výkony hodné pořádanému mistrovství jednotlivců našeho okresu a že se neztratí ani na krajských mistrovstvích.

Přeji všem pevnou ruku, ostrý zrak a rachot při devítkách…

Hodu zdar

 

Praštil Václav
předseda STK
736 774 970
prastil.vaclav@centrum.cz

PS: naleznete-li chybu v rozpisu, či jinou nesrovnalost, dejte mi vědět. Díky