Zdravím všechny kuželkáře okresu Domažlice (a nejenom je)!

Jsme opět na prahu nového soutěžního ročníku – 2016/17 a začínáme hned s novinkou ve zpracování a odesílání výsledků. Návod jsem již rozeslal, ale pro jistotu ho ještě zveřejňuji na webu.

Jak bylo již dříve zveřejněno ve Zpravodaji OP Domažlice č. 1, založil jsem již naši soutěž (Domažlický okresní přebor) v novém programu. Pro přístup pro zadávání výsledků vašich oddílů se registrujte na adrese: http://vysledky.kolky.sk/admin/form/login . Po přihlášení počkejte na potvrzení registrace od administrátora a postupujte podle návodu vlevo (není to povinnost, ale nutnost pro další ročník).

Při registraci spolku napište celý svůj název, jako e-mail doporučuji vytvořit kuželkářský e-mail (např. kuželkyujezd@seznam.cz) a heslo do tohoto e-mailu. Tímto e-mailem se budou do programu přihlašovat všechny oddíly spolku ve všech soutěžích a zapisovat výsledky – přepíše se zápis o utkání.  Heslo pamatovat! Zadejte i svůj klub, který najdete v seznamu a dole zaškrtněte políčko „Výsledky“ a klik na „Registrovat“. Až vám administrátor povolí přístup, přihlaste se a návod najdete v programu v levém sloupci „Main menu“ v sekci „Pokyny“.

Po zaregistrování se budete vždy přihlašovat na této adrese v levém sloupci (je to tak snadné…)

Zde je odkaz na návod „Ako vypĺňať zápis.doc

Výsledky jsou pak vidět na adrese: http://vysledky.kuzelky.cz/ kde ve výběru soutěže si najdete třeba tu naši.

Dotazy rád zodpovím i poradím.