MDO

Výsledky MDO jednotlivců 2018

Senioři 60+ Díly (sobota 06.01.2018)  Rádl Jiří Havlovice
Seniorky 60+ Újezd (sobota 06.01.2018) Kořanová Marta Kdyně
Senioři Zahořany (sobota 06.01.2018) Dvořák Jindřich Kdyně
Seniorky Újezd (sobota 06.01.2018) Horvátová Věra Újezd
Muži Holýšov (sobota 06.01.2018) Svoboda Milan Kdyně
Ženy Kdyně (sobota 06.01.2018) Palacká Andrea Havlovice
Junioři Havlovice (sobota 06.01.2018) Kotal Michael Kdyně
Juniorky Újezd (sobota 06.01.2018) Rubášová Michaela Kdyně
Dorostenci Havlovice (sobota 06.01.2018) Martínek Michael Holýšov
Dorostenky Újezd (sobota 06.01.2018) Horková Veronika Holýšov
St. žáci Havlovice (sobota 06.01.2018)
St. žákyně Havlovice (sobota 06.01.2018)
Ml. žactvo Havlovice (sobota 06.01.2018)  Chlubna Matěj Holýšov
Výsledky MDO  sobota 06.01.2018  opravená verze

———————————————————————————————————————————————

Výsledky MDO jednotlivců 2017

Senioři Kdyně (neděle 08.01.2017)  Löffelmann Jaroslav Kdyně
Seniorky Pec (sobota 07.01.2017) Kořanová Marta Kdyně
Muži Kdyně (sobota 07.01.2017) Götz Jiří Kdyně
Ženy Zahořany (sobota 07.01.2017) Pytlíková Jana Kdyně
Junioři Díly (neděle 08.01.2017)  Kotal Michael Kdyně
Juniorky Díly (sobota 07.01.2017) Palacká Andrea Havlovice
Dorostenci Díly (neděle 08.01.2017) Benda Jiří Zahořany
Dorostenky Díly (neděle 08.01.2017) Fialová Monika Kdyně
St. žáci Díly (neděle 08.01.2017)  Kutil Radek Zahořany
St. žákyně Díly (neděle 08.01.2017) Pytlíková Eliška Kdyně
Ml. žactvo Díly (neděle 08.01.2017)  Benda Tomáš Zahořany
Výsledky MDO – sobota  neděle

———————————————————————————————————————————————

                                   Výsledky MDO jednotlivců 2016

Senioři Pec (sobota 09.01.2016) Gottwald Jan Havlovice
Seniorky Kdyně (sobota 09.01.2016) Kořanová Marta Kdyně
Muži Díly (sobota 09.01.2016) Pytlík Viktor Kdyně
Ženy Kdyně (sobota 09.01.2016) Pytlíková Jana Kdyně
Junioři Kdyně (neděle 10.01.2016) Šubrt Martin Havlovice
Juniorky Kdyně (sobota 09.01.2016) Palacká Andrea Havlovice
Dorostenci Kdyně (neděle 10.01.2016) Kotal Michael Havlovice
Dorostenky Kdyně (neděle 10.01.2016) Rubášová Michaela Kdyně
St. žáci Kdyně (neděle 10.01.2016) Martínek Michael Holýšov
St. žákyně Kdyně (neděle 10.01.2016) Horková Veronika Holýšov
Ml. žactvo Kdyně (neděle 10.01.2016) Löffelmannová Anna Kdyně
Výsledky MDO – sobota  neděle

———————————————————————————————————————————————

                                     Výsledky MDO jednotlivců 2015

Senioři Kdyně (neděle 04.01.2015) Bőhm Ivan Pec p/Č.
Seniorky Holýšov (neděle 04.01.2015) Horvátová Věra Újezd sv. Kříže
Muži Kdyně (sobota 03.01.2015) Svoboda Milan Kdyně
Ženy Holýšov (sobota 03.01.2015) Pittnerová Milena Díly
Junioři Havlovice (sobota 03.01.2015) Kubš Filip Holýšov
Juniorky Holýšov (neděle 04.01.2015) Palacká Andrea Havlovice
Dorostenci Havlovice (sobota 03.01.2015) Buršík Martin Havlovice
Dorostenky Havlovice (sobota 03.01.2015) Rubášová Michaela Kdyně
St. žáci Havlovice (sobota 03.01.2015) Gőtz Vojtěch Kdyně
St. žákyně Havlovice (sobota 03.01.2015) Horková Veronika Holýšov
Ml. žactvo Havlovice (sobota 03.01.2015) Šlajer Viki Holýšov
Výsledky MDO – sobota  neděle

———————————————————————————————————————————————

                                     Výsledky MDO jednotlivců 2014

Senioři Holýšov (sobota 04.01.2014) Lukáš Miroslav Havlovice
Seniorky Kdyně (sobota 04.01.2014) Hornová Olga Kdyně
Muži Pec p/Č. (sobota 04.01.2014) Kuželík Václav Kdyně
Ženy Kdyně (sobota 04.01.2014) Tomanová Dana Díly
Junioři Újezd (neděle 02.02.2014) Janouch Jakub Holýšov
Juniorky Kdyně (sobota 04.01.2014) Palacká Andrea Havlovice
Dorostenci Újezd (neděle 02.02.2014) Kotal Michael Havlovice
Dorostenky Újezd (neděle 02.02.2014) Šlajerová Lenka Holýšov
St. žáci Újezd (neděle 02.02.2014) Fišer Matěj Holýšov
St. žákyně Újezd (neděle 02.02.2014) Dohnalová Veronika Kdyně
Ml. žactvo Újezd (neděle 02.02.2014) Martínek Michael Holýšov
Výsledky MDO v kostce

———————————————————————————————————————————————

 

                                     Výsledky MDO jednotlivců 2013

Senioři Kdyně (sobota 26.01.2013) Rádl Jiří Havlovice
Seniorky Újezd (neděle 27.01.2013) Hornová Olga Kdyně
Muži Holýšov (sobota 26.01.2013) Zenefels Jiří Kdyně
Ženy Újezd (neděle 27.01.2013) Kotalová Eva Havlovice
Junioři Díly (neděle 27.01.2013) Kubš Filip Holýšov
Juniorky Újezd (neděle 27.01.2013) Strádalová Tereza Kdyně
Dorostenci Díly (neděle 27.01.2013) Martínek Tomáš Holýšov
Dorostenky Újezd (neděle 27.01.2013) bez účasti
St. žáci Díly (neděle 27.01.2013) Majer Matěj Holýšov
St. žákyně Újezd (neděle 27.01.2013) Šlajerová Lenka Holýšov
Ml. žactvo Díly (neděle 27.01.2013) Fišer Matěj Holýšov
Výsledky MDO v kostce

———————————————————————————————————————————————

                                     Výsledky MDO jednotlivců 2012

  • Muži – Kdyně (sobota 28.01.2012)           – Pytlík Viktor – Kdyně
  • Senioři – Újezd (sobota 28.01.2012)        – Kűhn Antonín – Újezd
  • Ženy – Díly (sobota 28.01.2012)                – Kouříková Iveta – Díly
  • Seniorky – Díly (sobota 28.01.2012)         – Kuželková Jana –  Díly
  • Junioři – Havlovice (neděle 29.01.2012)    – Lommer Jan – Kdyně
  • Juniorky – Díly (sobota 28.01.2012)         – bez účasti
  • Dorostenci – Pec (neděle 29.01.2012)       – Buršík Martin – Havlovice
  • Dorostenky – Pec (neděle 29.01.2012)      – Palacká Andrea – Havlovice
  • St. žáci – Havlovice (neděle 29.01.2012)     – Gőtz Jiří – Kdyně
  • St. žákyně – Havlovice (neděle 29.01.2012)     – Šlajerová Lenka – Holýšov
  • Ml. žactvo – Havlovice (neděle 29.01.2012)      – Majer Matěj – Holýšov
  •          Výsledky MDO v kostce

———————————————————————————————————————————————

                                     Výsledky MDO jednotlivců 2011

  • Muži   – Újezd (sobota 19.02.2011)                    – Kűhn Antonín
  • Senioři – Díly (sobota 19.02.2011)                    – Toupal Václav
  • Ženy – Havlovice (sobota 19.02.2011)              – Kouříková Iveta
  • Seniorky – Havlovice (sobota 19.02.2011)         – Kořanová Marta
  • Junioři – Pec (neděle 20.02.2011)                      – Palacký Petr
  • Juniorky – Havlovice (sobota 19.02.2011)         – bez účasti
  • Dorostenci – Holýšov (neděle 20.02.2011)        – Kubš Filip
  • Dorostenky – Holýšov (neděle 20.02.2011)       – Palacká Andrea
  • Žáci – Pec (neděle 20.02.2011)                          – Kotal Michael
  • Žákyně – Pec (neděle 20.02.2011)                     – bez účasti
  •           Výsledky MDO v kostce