MPK

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2020

Senioři Rokycany (sobota 25.01.2020) Hořejší Josef Slavoj Plzeň
Seniorky Sokol Plzeň (sobota 25.01.2020) Kořanová Marta Kdyně
Muži Kdyně (sobota 25.01.2020) Pytlík Roman Rokycany
Ženy Sokol Plzeň (sobota 25.01.2020) Findejsová Lenka Rokycany
Junioři Slavoj Plzeň (sobota 25.01.2020) Kotal Michael Kdyně
Juniorky Slavoj Plzeň (sobota 25.01.2020) Dohnalová Veronika Kdyně
Dorostenci Škoda Plzeň (neděle 26.01.2020) Benda Jiří Zahořany
Dorostenky Škoda Plzeň (neděle 26.01.2020) Provazníková Michaela Rokycany
St. žáci Sokol Plzeň (neděle 26.01.2020) Chlubna Matěj Holýšov
St. žákyně Sokol Plzeň (neděle 26.01.2020) Löffelmannová Anna Kdyně
Ml. žák Sokol Plzeň (neděle 26.01.2020) Kaas Jáchym Slavoj Plzeň
Ml. žákyně Sokol Plzeň (neděle 26.01.2020) Blechová Anežka CB Dobřany
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2019

Senioři Škoda Plzeň (sobota 26.01.2019) Hořejší Josef Slavoj Plzeň
Seniorky Kdyně (sobota 26.01.2019) Löffelmannová Jaroslava Kdyně
Muži Rokycany (sobota 26.01.2019) Svoboda Milan Kdyně
Ženy Kdyně (sobota 26.01.2019) Pochylová Daniela Rokycany
Junioři CB Dobřany (sobota 26.01.2019) Novotný Dominik CB Dobřany
Juniorky CB Dobřany (sobota 26.01.2019) Pytlíková Denisa Rokycany
Dorostenci Slavoj Plzeň (neděle 27.01.2019) Havlík Vojtěch Rokycany
Dorostenky Slavoj Plzeň (neděle 27.01.2019) Housarová Tereza Pec
St. žáci Škoda Plzeň (neděle 27.01.2019) Benda Tomáš Zahořany
St. žákyně Škoda Plzeň (neděle 27.01.2019) Šreiberová Natálie Rokycany
Ml. žák Škoda Plzeň (neděle 27.01.2019) Fišer Josef CB Dobřany
Ml. žákyně Škoda Plzeň (neděle 27.01.2019) Löffelmannová Anna Kdyně
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2018

Senioři 60+ Kdyně (neděle 28.01.2018) Pittr Jaroslav Kdyně
Seniorky SKK Rokycany (sobota 27.01.2018) Kotroušová Jana Slavoj Plzeň
Senioři Slavoj Plzeň (sobota 27.01.2018) Praštil Václav Újezd sv. Kříže
Seniorky SKK Rokycany (sobota 27.01.2018) Zíková Ivana Škoda Plzeň
Muži Škoda Plzeň (sobota 27.01.2018) Špelina Vojtěch Rokycany
Ženy SKK Rokycany (sobota 27.01.2018) Krákorová Terezie Rokycany
Junioři Kdyně (sobota 27.01.2018) Kotal Michael Kdyně
Juniorky Kdyně (sobota 27.01.2018) Pytlíková Denisa Rokycany
Dorostenci CB Dobřany (neděle 28.01.2018) Šlajer Viktor Holýšov
Dorostenky CB Dobřany (neděle 28.01.2018) Přibáňová Nikola CB Dobřany
St. žáci Slavoj Plzeň (neděle 28.01.2018) Krejčí Kryštof Rokycany
St. žákyně Slavoj Plzeň (neděle 29.01.2018) Zrůstková Ivana CB Dobřany
Ml. žák Slavoj Plzeň (neděle 28.01.2018) Varmuža Lukáš Rokycany
Ml. žákyně Slavoj Plzeň (neděle 28.01.2018) Löffelmannová Anna Kdyně
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2017

Senioři CB Dobřany (sobota 28.01.2017) Webr Václav Rokycany
Seniorky Škoda Plzeň (sobota 28.01.2017) Műllerová Ljubica Slavoj Plzeň
Muži Slavoj Plzeň (sobota 28.01.2017) Pytlík Roman Rokycany
Ženy Škoda Plzeň (sobota 28.01.2017) Krákorová Terezie Rokycany
Junioři Rokycany (sobota 28.01.2017) Kotal Michael Kdyně
Juniorky Rokycany (sobota 28.01.2017) Pytlíková Denisa Rokycany
Dorostenci Kdyně (neděle 29.01.2017) Novotný Dominik CB Dobřany
Dorostenky Kdyně (neděle 29.01.2017) Horková Veronika Holýšov
St. žáci CB Dobřany (neděle 29.01.2017) Šlajer Martin Holýšov
St. žákyně CB Dobřany (neděle 29.01.2017) Zrůstková Ivana CB Dobřany
Ml. žák CB Dobřany (neděle 29.01.2017) Fišer Josef CB Dobřany
Ml. žákyně CB Dobřany (neděle 29.01.2017) Löffelmannová Anna Kdyně
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2016

Senioři Kdyně (sobota 30.01.2016) Šlajer Jiří Holýšov
Seniorky Slavoj Plzeň (sobota 30.01.2016) Zíková Ivana Škoda Plzeň
Muži CB Dobřany (sobota 30.01.2016) Pytlík Roman Rokycany
Ženy Slavoj Plzeň (sobota 30.01.2016) Findejsová Lenka Slavoj Plzeň
Junioři Škoda Plzeň (sobota 30.01.2016) Endršt Jan Rokycany
Juniorky Škoda Plzeň (sobota 30.01.2016) Pytlíková Denisa Rokycany
Dorostenci Rokycany (neděle 31.01.2016) Harmáček Jakub Slavoj Plzeň
Dorostenky Rokycany (neděle 31.01.2016) Šlajerová Lenka Holýšov
St. žáci Kdyně (neděle 31.01.2016) Martínek Michael Holýšov
St. žákyně Kdyně (neděle 31.01.2016) Horková Veronika Holýšov
Ml. žák Kdyně (neděle 31.01.2016) Štefl Jakub CB Dobřany
Ml. žákyně Kdyně (neděle 31.01.2016) Zrůstková Ivana CB Dobřany
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2015

Senioři Rokycany (sobota 24.01.2015) Vícha Jiří Sokol Plzeň
Seniorky CB Dobřany (sobota 24.01.2015) Zíková Ivana Škoda Plzeň
Muži Kdyně (sobota 24.01.2015) Pytlík Roman Rokycany
Ženy CB Dobřany (sobota 24.01.2015) Kotalová Eva Havlovice
Junioři Slavoj Plzeň (sobota 24.01.2015) Urban Ladislav Rokycany
Juniorky Slavoj Plzeň (sobota 24.01.2015) Pytlíková Denisa Rokycany
Dorostenci Škoda Plzeň (neděle 25.01.2015) Šťastný Jiří Rokycany
Dorostenky Škoda Plzeň (neděle 25.01.2015) Mošnová Lucie Rokycany
St. žáci Rokycany (neděle 25.01.2015) Götz Vojtěch Kdyně
St. žákyně Rokycany (neděle 25.01.2015) Siegertová Nikola Rokycany
Ml. žactvo Rokycany (neděle 25.01.2015) Kozický Michal CB Dobřany
výsledky v kostce

—————————————————————————————————————————–

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2014

Senioři Škoda Plzeň (sobota 01.02.2014) Vícha Jiří Sokol Plzeň
Seniorky Kdyně (sobota 01.02.2014) Műllerová Ljubica Slavoj Plzeň
Muži Rokycany (sobota 01.02.2014) Pytlík Roman Rokycany
Ženy Kdyně (sobota 01.02.2014) Trochová Lucie Stříbro
Junioři CB Dobřany (neděle 02.03.2014) Fidrant Václav Kdyně
Juniorky CB Dobřany (neděle 02.03.2014) Palacká Andrea Havlovice
Dorostenci Slavoj Plzeň (neděle 02.03.2014) Andrlík Pavel Rokycany
Dorostenky Slavoj Plzeň (neděle 02.03.2014) Šlajerová Lenka Holýšov
St. žáci Kdyně (neděle 02.03.2014) Parýzek Matyáš Rokycany
St. žákyně Kdyně (neděle 02.03.2014) Pribáňová Nikola CB Dobřany
Ml. žactvo Kdyně (neděle 02.03.2014) Martínek Michael Holýšov
výsledky v kostce

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2013

Termín MPK je 16. a 17. 02. 2013.

Výsledky MPK

  • muži – Pytlík Roman (SKK Rokycany)
  • ženy – Lukášová Ivana (TJ Havlovice)
  • senioři – Vícha Jiří(Sokol Plzeň V)
  • seniorky – Műllerová Ljubica (Slavoj Plzeň)
  • junioři – Pytlík Michal (SKK Rokycany)
  • juniorky – Záveská Zuzana (Baník Stříbro)
  • dorostenci – Vacikar Jan (Baník Stříbro)
  • dorostenky – Wohlmuthová Veronika (SKK Rokycany)
  • žáci – Novotný Dominik (SK Škoda VS Plzeň)
  • žákyně – Varmužová Lucie (SKK Rokycany)
  • mladší žáci – Fišer Matěj (Kuželky Holýšov)
  • mladší žákyně – Mafková Michaela (CB Dobřany)

výsledky MPK 2013 – soubor xls

—————————————————————————————————————————————

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2012

Termín MPK je 18. a 19. 02. 2012.

Výsledky MPK

  • muži – Pytlík Viktor (Sokol Kdyně)
  • ženy – Findejsová Lenka (Slavoj Plzeň)
  • senioři – Pauch Josef (SKK Rokycany)
  • seniorky – Műllerová Ljubica (Slavoj Plzeň)
  • junioři – Wohlmuth Michal (SKK Rokycany)
  • juniorky – Pochylová Daniela (Baník Stříbro)
  • dorostenci – Duchek Michal (SKK Rokycany)
  • dorostenky – Palacká Andrea (TJ Havlovice)
  • žáci – Kotal Michael (TJ Havlovice)
  • žákyně – Varmužová Lucie (SKK Rokycany)
  • mladší žactvo – Fišerová Valerie (CB Dobřany)

výsledky MPK 2012 – soubor xls

—————————————————————————————————————————————

Mistrovství Plzeňského kraje jednotlivců na rok 2011

Termín MPK je 12. a 13. 03. 2011.

Výsledky MPK

  • muži – Pytlík Viktor
  • ženy – Kouříková Iveta
  • senioři – Bok Karel
  • seniorky – Műllerová Ljubica
  • junioři – Lukeš Tomáš
  • juniorky – Pochylová Daniela
  • dorostenci – Wohlmuth Michal
  • dorostenky – Palacká Andrea
  • žáci – Kotal Michael
  • žákyně – Wohlmuthová Veronika

výsledky MPK 2011 – soubor xls